Правила та умови

Під час реєстрації облікового запису в БК 1xbet користувачі повинні в обов'язковому порядку ознайомитися з правилами та умовами букмекерської платформи. Чинна угода користувача регулює всі відносини між компанією і бетором, визначає порядок укладення парі, виплат винагород і вирішення спірних ситуацій.

Правила надання послуг поширюються не тільки на користувачів сайту 1xbet, але і на відвідувачів пунктів прийому ставок.

Головні терміни та поняття

Перед тим, як укладати парі, потрібно ознайомитися зі списком основних термінів, які використовуються на майданчику:

  • Ставка - це угода про перемогу того чи іншого результату, яка укладається між користувачем і БК. Ставки приймаються за умовами компанії, гравець повинен надати згоду з ними під час реєстрації та усвідомлювати фінансові ризики.
  • Учасник парі - людина, яка робить ставку на сайті або в ППС компанії.
  • Лінія - перелік різнопланових подій, можливі результати та коефіцієнти на них, дати та час закінчення прийому ставок на конкретні ринки.
  • Результат - результат гри, матчу, змагання тощо, на яке користувач укладав парі.
  • Скасування ставки - функція, що дозволяє визнати угоду між організатором парі та користувачем неукладеним, повернути грошові кошти.
  • Основний час гри - тривалість матчу, яка включає час, встановлений в правилах спортивного змагання, і додані арбітром хвилини. Основний час не включає пенальті, буліти, овертайми та т.д.

Терміни та поняття в 1xbet мало чим відрізняються від інших букмекерів, тому у гравців рідко виникають труднощі.

Правила прийому ставок

Битися об заклад в 1xbet можуть тільки зареєстровані гравці, які досягли повноліття і є повністю дієздатними. Клієнти можуть здійснювати ставки в лайв або прематчі, мінімальний розмір для будь-якої події - 5 грн. При цьому, максимальна ставка буде залежати від статусу і рівня події. За одне парі користувачі можуть виграти не більше 5 000 000 євро в еквіваленті валюти.

Букмекерська контора залишає за собою право урізати ліміти та коефіцієнти на ставці для конкретного користувача сайту. Також БК може визнати недійсними повторні парі, навіть якщо вони були укладені за різними коефіцієнтами. У таких випадках вони розраховуються за коефіцієнтом 1.0.

Ставки в лінії прематч приймаються тільки до фактичного початку події. Якщо з якихось причин користувач зробив бет після початку матчу, угода буде вважатися недійсною. Точно також підлягають скасуванню парі, укладені на відомий результат (у випадках, коли сталася помилка оновлення в системі).

У Live-події гравці можуть робити поодинокі ставки або збирати експреси з декількох результатів. Після реєстрації на сервері парі не підлягає змінам і не може бути видалено. БК знімає з себе відповідальність за неточності в результатах ігор, за якими укладаються Live-ставки, тому користувачам рекомендується використовувати додаткові джерела інформації.