Бонуси в 1xBet

Гравці, які отримують бонуси 1xBet, можуть помітно розширити свої можливості. Бонусна програма букмекера вважається однією з найбільш варіативних серед конкурентів. Акції передбачають надання додаткових коштів, безкоштовних ставок, промокодом і спеціальних промо балів. Це і стає основною перевагою бонусних програм 1хБет.

Коротка інформація про основні характеристики бонусів за реєстрацію та внесення депозиту представлена в таблиці.

Умови Без промокоду З промокодом
Величина бонусу 3000 грн 4000 грн
Розмір депозиту 3000 грн 4000 грн
Мінімальний депозит 50 грн 50 грн

Залишається уважніше розглянути запропоновані 1xBet бонусні системи.

Отримати бонус при реєстрації

Перший бонус, який може отримати новий клієнт 1xBet, надається після реєстрації та поповнення ігрового рахунку. Основна інформація про бонусну програму для новачків:

 • бонусні кошти надаються в еквіваленті, що дорівнює сумі першого депозиту;
 • максимальна величина нарахування 3000 грн, при використанні промокоду - 4000 грн;
 • для отримання додаткових коштів баланс необхідно поповнити на суму від 50 грн;
 • щоб гроші зарахували на баланс, потрібно підтвердити участь в бонусних програмах, вибравши відповідну опцію в особистому кабінеті;
 • відразу вивести бонусні активи не вийде. Їх необхідно відіграти.

Умови відіграшу: необхідно зробити ставки типу експрес, що включають 3 і більше подій з коефіцієнтами 1,4 і більше на суму, в 5 разів перевищує розмір бонусних нарахувань.

Відігравати додаткові кошти можна протягом 30 діб з дня реєстрації.

1xBet - бонус за депозит

1xBet надає додаткові кошти на баланс не тільки при першому поповненні рахунку. Кожен наступний депозит також дозволяє отримати певну грошову суму від БК. Для таких ситуацій передбачені наступні програми:

 1. Щаслива п'ятниця. Передбачає можливість отримати при поповненні рахунку до 3000 грн додатково. Для цього необхідно в будь-яку п'ятницю внести на баланс суму від 25 грн. Стільки ж букмекер нарахує на додатковий рахунок. Ці гроші в трикратному розмірі знадобиться відіграти протягом доби експресами з трьома і більше подіями та коефіцієнтами від 1,4.
 2. Середа - множимо на 2. Щоб стати учасником цієї програми, потрібно скористатися попередньою пропозицією, успішно відіграти отримані кошти. Також необхідно в понеділок і вівторок зробити 5 ставок на суму, отриману в п'ятницю. Ставити гроші можна на будь-які події. Головне, щоб величина коефіцієнта була менш як 1,4. Далі залишиться поповнити баланс в середу та отримати стільки ж грошей додатково. Тут також діє обмеження до 3000 грн.

Подібні пропозиції надають далеко не всі букмекери. Тому 1хБет і цінують за його турботу про гравців.

Акції в 1xBet

Крім додаткових активів, що нараховуються після внесення депозитів, в 1хБет є й інші акції, наприклад:

 • Кібер ЕРА - дозволяє отримати повернення за ставкою до 250 грн;
 • Ставка без ризику - дозволяє оформляти парі в режимі 1х2 та отримувати повернення сум у разі програшу;
 • Битва легенд - роблячи ставки на певні грошові суми, вибравши легенд спорту, гравці отримують акційні квитки, що дозволяють їм брати участь в розіграші призів;
 • Щасливчик дня - гравці роблять ставки, беруть участь в щоденних лотереях, виграють промобалли, що розширюють їх можливості в області бетінга.

Це тільки частина акцій. Повний список надано на сайті або дзеркалі БК. Такої кількості акцій немає ні в одній з букмекерських контор.

Відіграш бонусів в 1xBet

Умови відіграшу відрізняються для кожної окремо взятої програми. Тому їх необхідно вивчати в обов'язковому порядку. Звертати увагу слід на такі параметри:

 • сума ставок - зазвичай дорівнює трьох-, п'ятикратній величині бонусу;
 • термін відіграшу - від 1 до 30 днів;
 • типи ставок - ордінари та експреси;
 • коефіцієнти - від 1,4.

Умови відіграшу дуже лояльні.

Перевага бонусної системи 1xBet

Головний плюс розглянутих пропозицій 1хБет - більше можливостей в ставках на спорт, істотне підвищення ймовірності отримання виграшу. Такі приємні сюрпризи оцінять як нові, так і активні бетори, які оформляють парі регулярно.