громадська організація

81130, с.Сокільники, Пустомитівський район, тел. 068 560 30 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

       

ГоловнаНовиниНам це цікаво
Нам це цікаво

Нам це цікаво (2)

Громадська ораганізація "Саме Україна" запрошує усіх бажаючих відвідати заняття щодо базових прийомів самооборони для жінок та чоловіків, будь якого віку та рівня підготовки. Проводиться попередній запис бажаючих за телефоном нашої організації. 

  Також будуть проводитися заняття щодо надання першої медичної допомоги потерпілим.

  Краще все уміти, але щоб не прийшлось застосовувати, в наш тяжкий час, просимо Вас брати участь в заняттях, щоб знати як діяти в кретичній ситуації, запобігти паніці та втрати часу для потерпілого через ненадання першої медичної допомоги.

Основні зміни у застосуванні РРО: коментують податківці

12.02.2015 

 

0 / 0

ДФСУ нагадала та роз’яснила основні зміни у правилах застосування РРО з 1 січня 2015 року

 

ДФСУ у листі від 10.02.2015 року №4315/7/99-99-22-07-03-17 нагадала та роз’яснила основні зміни у застосуванні РРО, внесені Законом України від 28 грудня 2014 року №71-VIII

1) Основною зміною є те, що застосовувати РРО не потрібно:

 - підприємцям - платникам єдиного податку 2-ї і 3-ої  груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, 

- платникам єдиного податку 1-ої групи.

У всіх інших випадках платники ЄП фізособи-підприємці 2-ої і 3-ої груп зобов'язані застосовувати РРО.

Такі зміни стосуються конкретно визначеного способу діяльності, а не окремих форм ведення госпдіяльності та системи оподаткування. Зокрема, зазначені підприємці - платники ЄП мають можливість проводити розрахунки без застосування РРО, а інші госпсуб'єкти керуватимуться нормою щодо зобов'язання видавати особі, яка отримує товар (послугу), розрахунковий документ встановленої форми. 

Детальніше ...

В чому підозрюють суддів ОАС Києва?

Автор Понеділок, 16 лютого 2015 15:45 Опубліковано в Нам це цікаво 0

В чому підозрюють суддів ОАС Києва?

 

 

16.02.2015 

Слідчі столичної прокуратури проводили обшук в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва (вул. Командарма Каменєва, 8) в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

 

З’ясувалося, що судді протягом 2012-2015 років вносили недостовірні відомості щодо дати прийняття рішень до офіційних документів - ухвал, постанов та інших судових рішень, повідомили "ЗіБ" у прокуратурі м. Києва. За попередньою інформацією, в дні прийняття рішень вони знаходились за межами України. Про це, зокрема, свідчить інформація, яка була надана Державною прикордонною службою України.

Наразі правоохоронці вилучають техніку та документи. Крім того, перевіряються дані, які були

внесені до табелів обліку робочого часу.

Нагадаємо, судді ОАСК назвали обшук спробою тиску на них.

 

 

Детальніше ...