громадська організація

81130, с.Сокільники, Пустомитівський район, тел. 068 560 30 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

       

ГоловнаНовиниНам це цікавоВ чому підозрюють суддів ОАС Києва?

В чому підозрюють суддів ОАС Києва?

В чому підозрюють суддів ОАС Києва?

 

 

16.02.2015 

Слідчі столичної прокуратури проводили обшук в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва (вул. Командарма Каменєва, 8) в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

 

З’ясувалося, що судді протягом 2012-2015 років вносили недостовірні відомості щодо дати прийняття рішень до офіційних документів - ухвал, постанов та інших судових рішень, повідомили "ЗіБ" у прокуратурі м. Києва. За попередньою інформацією, в дні прийняття рішень вони знаходились за межами України. Про це, зокрема, свідчить інформація, яка була надана Державною прикордонною службою України.

Наразі правоохоронці вилучають техніку та документи. Крім того, перевіряються дані, які були

внесені до табелів обліку робочого часу.

Нагадаємо, судді ОАСК назвали обшук спробою тиску на них.

 

 

 

Рада суддів обурена поширенням інформації про хабар Львова

 

 

Сімоненко просить ГПУ порушити кримінальне провадження за фактом поширення недостовірної інформації щодо Б.Львова

27.01.2015 

Рада суддів України висловлює протест проти розповсюдження явно недостовірної, спотвореноїтавигаданоїінформаціїщодосуддівтасудів, щовводитьвоманусуспільствотагромадянщодоможливостізахистусвоїхправвсуді, здатностісуддівУкраїниухвалюватисправедливітазаконнірішення, їхдоброчесностітазаконослухняності.

 

Таку думку РСУ висловила у зв’язку з поширенням інформації про затримання голови ВГСУ Богдана Львова на хабарі, яку згодом було спростовано.

За наслідками вище вказаного повідомлення біля

приміщення Вищого господарського суду України 26 січня 2015 року було організовано мітинг з вимогою про звільнення Голови Вищого господарського суду України у зв’язку з повідомленими фактами.

"Незаперечуючи проти наявності окремих фактів несправедливих рішень, недоброчесної поведінки окремих суддів та проти права суспільства на отримання інформації щодо суддів, прес-центр судової влади наголошує, що введення в оману суспільства щодо окремих фактів негативної поведінки окремих та конкретних суддів або судової системи в цілому, має на меті не очищення судової системи держави, а залякування суддів, створення негативного їх іміджу з метою впливу на них", - сказано в повідомленні РСУ, розміщеному на сайті Судової влади.

Повідомлення суспільству відносно суддів негативних, неіснуючих фактів свідчать, що у таких випадках зацікавлені особи вдаються до відвертих інсинуацій.

Прес-центр повідомляє, що інформація про скоєння Головою Вищого господарського суду України Львовим Б.Ю. кримінального правопорушення -

 

 

 

Що робити, якщо ЖК-послуги не відповідають стандартам?

 

16.02.2015 16:37

Споживач житлово-комунальних послуг має право на зменшення розміру плати за надані послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості.

 

В Управлінні економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону роз’яснюють - законодавство України визначає, що порядок надання житлово-комунальних послуг, їх якісні та кількісні показники мають відповідати умовам договору та вимогам законодавства. У разі порушення виконавцем умов договору споживач має право викликати його представника для складення та підписання акта-претензії споживача, в якому зазначаються строки, види, показники порушень тощо.

Порядок оформлення претензій споживачів до виконавців встановлено статтею 18 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пояснили "ЗіБ" в Мінрегіоні.

Так, у разі виклику споживачем виконавця його

представник повинен з'явитися на виклик не пізніше строку, визначеного договором. Акт-претензія складається споживачем та представником виконавця і скріплюється їхніми підписами. У разі неприбуття представника виконавця в погоджений умовами договору строк або необґрунтованої відмови від підписання акта-претензії він вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі.

Акт-претензія споживача подається виконавцю, який протягом трьох робочих днів вирішує питання про перерахунок платежів або видає письмово споживачу обґрунтовану письмову відмову в задоволенні його претензій.

Форму акта-претензії про неналежне надання або ненадання комунальних послуг наведено у додатку 2 до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630.

Форму акта-претензії про перерву в наданні послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, їх ненадання або надання не в повному обсязі наведено у додатку 1 до Порядку проведення

перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2013 р. № 970.

Законом України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що споживач має право на зменшення розміру плати за надані послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному договором або законодавством. При цьому статтею 16 вказаного Закону визначено обов’язок виконавця/виробника проводити перерахунок розміру плати за житлово-комунальні послуги у разі перерви в їх наданні, ненаданні або наданні не в повному обсязі у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідні Порядки затверджено постановами Кабінету Міністрів України:

від 17 лютого 2010 р. № 151 «Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і

водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості»;

від 11 грудня 2013 р. № 970 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі».

 

Експерти працюють над проектом електронної школи суддів

 

16.02.2015 15:15

9–13 лютого працівники Національної школи суддів України спільно з канадськими експертами працювали над концепцією та планом упровадження інформаційно–аналітичної системи “Електронна школа суддів”.

 

Як пояснили “ЗіБ” у Національній школі суддів, метою розробки проекту “Електронна школа суддів” є досягнення максимально можливої автоматизації процесу підготовки суддів та прозорості в діяльності установи. Реалізація програми інформатизації забезпечить покращення шляхів та методів професійної підготовки кадрів судової системи та буде відповідати все більш активним та конкретним вимогам суспільства з розширення інформації про діяльність судів та установ судової системи.

Задля того, щоб вивчити інституційну спроможність для впровадження програми інформатизації, визначити потреби та сформувати програму дій в Україну прибули директор групи міжнародного

співробітництва Національного суддівського інституту Канади Бренда Каппер та спеціаліст з інформаційних технологій цього інституту Славен Влачіч.

Упродовж тижня працівники Національної школи суддів України, канадські та українські експерти працювали над вирішенням цих завдань. Так, було проаналізовано стан та сформовано бачення щодо необхідного обладнання для інформатизації. Національний суддівський інститут Канади готовий надати допомогу в забезпеченні обладнанням, використання якого було б розраховано на перспективу.

За результатами роботи було складено план дій щодо впровадження  “Електронної школи суддів”. Упродовж 2015 року має бути закуплено обладнання, розроблено  та налагоджено програмне забезпечення, проведено підготовку персоналу.

 

Останнє редагування Четвер, 12 березня 2015 09:53
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
шаблоны Joomla 3 для интернет-магазина
Бесплатные Joomla 3 шаблоны на русском.
Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.